Вчимось рости здоровими

Дата: 21.07.2021 11:32

Літо-літо-літечко! Нарешті воно прийшло до нас з теплими днями та соковитими фруктами і ягодами.

21.07.2021 року у різновіковій групі  ЗДО №5 «Калинка» дошкільнят чекав  справжній фруктовий бум. Вихователь закладу Алексейцева В.М. підготувала цікаве заняття «Фрукти і ягоди – скарбниці вітамінів». Вона систематизувала і розширила знання дітей про фрукти і ягоди, розвивала їх пізнавальні і творчі здібності, мову, мислення, інтерес.

Вишня, малина, аґрус, шовковиця, чорна і червона смородина тішили дітей своїм різнобарвям, красою і смаком. «Ці ягоди потрібні для нормального росту і розвитку дітей, вони є складовою здорового харчування» - розповідала вихователь дітям.  Як добре і весело смакувати їх у колі друзів !