ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я НА ПРИРОДІ

Дата: 24.06.2021 16:54

24 червня 2021 року вихованці Сквирського ЗДО №1 «Світанок» разом з вихователем Ринтюк С.В., та помічником вихователя Бачинською Г.В. ходили в похід (який був перенесений за вимогами карантинних обмежень).

За програмою «Впевнений старт» діти два дні працювали над темою «День здоровя на природі», мета якої була мотивувати дітей та дорослих провести разом день на природі,  обслуговувати себе і свої життєві потреби під час подорожі. Вправляти у використанні набутих раніше знань й умінь для реалізації спільного задуму в колі друзів і дорослих. Малюки закріпили знання про правила дорожнього, грали в різноманітні рухливі та інтелектуальні ігри, займались на тренажерах, наприкінці подорожі влаштували смачний перекус.

Після походу дітлахи прийшли до дитячого садка із новими враженнями, гарним настроєм та веселими посмішками.