A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти Сквирської міської ради

Змагання з авіамодельного спорту (радіокеровані моделі) на Сквирщині

Дата: 23.06.2021 09:07
Кількість переглядів: 24

З метою популяризації та розвитку авіамодельного спорту серед дітей та молоді 20 червня 2021 року на Сквирщині відбулися змагання з авіамодельного спорту (радіокеровані моделі), на які були запрошені команди з м. Сквира, смт. Ставище, м. Біла Церква. Сквирщину на змаганнях представляла команда у складі: Приймак Антон, Приймак Артем, Пошелюзний Максим, Яровий Назар, Тесельський Іван, Іваненко Володимир, Іваненко Андрій, Іваненко Микола, Асавальчук Тимур, Шендерівський Михайло, Фурманюк Богдан, Вдовенко Макар.

За рішенням суддівської колегії переможцями та призерами змагань стали:

у класі копії та напівкопії:

І місце – Приймак Антон, вихованець Сквирського центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – Болдир Дмитро, вихованець  Білоцерківського центру науково-технічної творчості;

ІІІ місце – Чикиринда Дмитро, вихованець Ставищенського закладу позашкільної освіти «Крокус».

У класі пілотажні моделі:

І місце – Яровий Назарій, вихованець Сквирського центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – Приймак Антон, вихованець  Сквирського центру дитячої та юнацької творчості;

ІІІ місце – Тесельський Іван, вихованець Сквирського центру дитячої та юнацької творчості.

У класі швидкісні моделі:

І місце здобув екіпаж у складі Ярового Назарія (пілот) та Шендерівського Михайла (механік), вихованців Сквирського центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – екіпаж у складі Пошелюзного Максима (пілот) та Фурманюка Богдана (механік), вихованців  Сквирського центру дитячої та юнацької творчості;

ІІІ місце – екіпаж у складі Іваненка Володимира (пілот) та Іваненка Андрія (механік), вихованців Сквирського центру дитячої та юнацької творчості.

У класі повітряний бій:

І місце – екіпаж у складі Тесельського Івана (пілот) та Фурманюка Богдана (механік), вихованців Сквирського центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – екіпаж у складі Ярового Назарія (пілот) та Шендерівського Михайла (механік), вихованців Сквирського центру дитячої та юнацької творчості;

ІІІ місце – екіпаж у складі Приймака Антона (пілот) та Приймака Артема (механік), вихованців Сквирського центру дитячої та юнацької творчості.

У класі експериментальні моделі:

І місце – Асавальчук Тимур, вихованець Сквирського центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – Вдовенко Макар, вихованець Сквирського центру дитячої та юнацької творчості;

ІІІ місце – Святина Богдан, вихованець Ставищенського закладу позашкільної освіти «Крокус».

Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами та медалями.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень