ВЕСЕЛКОВИЙ СВІТ ДИТИНСТВА

Дата: 01.06.2021 20:07

01 червня 2021 року відбулась дитяча святково-розважальна програма «Веселковий світ дитинства», яку підготували та провели педагоги та вихованці Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, Сквирської дитячо-юнацької спортивної школи за участю відділу культури, молоді і спорту Сквирської міської ради.

Валентина Левіцька, міський голова, привітала учасників свята з Міжнародним днем захисту дітей та вручила подяки і подарунки вихованцям Сквирського центру дитячої та юнацької творчості та Сквирської дитячої школи мистецтв, переможцям та призерам Міжнародних конкурсів.

Ведучі свята запросили дітей до країни розваг, де працювали локації: «Літературна», «Театральна», «Спортивно-ігрова», «Очумілі ручки», «Літачок мрії», «Каляка-маляка», «Туристична», аквагрим, студія краси, шашки, шахи, майстер-класи з виготовлення прикраси «Маків цвіт», плетення браслету зі стрічки, виготовлення квітів з креп-паперу. Своїми побажаннями діти прикрасили незвичайне чарівне Дерево бажань. По завершенню ігрової програми всіх учасників чекав солодкий сюрприз – морозиво.

Святковий настрій створювали вихованці вокальних гуртків Центру творчості, хореографічний колектив «Real Dance» та вокальний ансамбль «Нотка».

Діти гарно і весело провели час. Тож побажаємо всім приємного відпочинку та цікавих канікул!