1 червня Міжнародний день захисту дітей

Дата: 01.06.2021 16:10

1 червня 2021 року в закладі пройшло свято «Веселковий світ дитинства» присвячене Дню захисту дітей.

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей — прекрасне свято радості та надії. Саме з цієї нагоди, вже традиційно педагогічний колектив Сквирського ЗДО №5 «Калинка» привітав вихованців  з цим чудовим святом.

Вихователі провели з дітьми бесіди, влаштували цікаві конкурси, ігри.  Діти отримали невичерпне задоволення, та  позитивні емоції.

Вітаємо всіх дітей нашого дошкільного закладу, а також всіх дітей на Землі з цим чудовим святом. Бажаємо мирного неба над головою, турботи, любові від рідних та близьких людей.