A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Сквирської міської ради

ОГОЛОШЕННЯ

Дата: 30.04.2021 14:10
Кількість переглядів: 82

Про проведення конкурсу на посаду директора Самгородоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Сквирської міської ради

Сквирськаміська рада оголошує конкурс на посаду директора Самгородоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Сквирської міської ради Київської області.

Конкурс проводиться відповідно до законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», рішення Сквирської міської ради  від 29 квітня 2021 року № 03-7-VIII«Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Сквирської міської ради Київської області, затвердження складу конкурсної комісії та оголошення конкурсів».

 

Найменування і місцезнаходження закладу

САМГОРОДОЦЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

І-ІІІ ступенів СКВИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Центральна,8, с. Самгородок Київська область, Україна, поштовий індекс 09040.

Найменування посади та умови оплати праці

Директор Самгородоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Сквирської міської ради Київської області

 

За виконання обов’язків, передбачених контрактом, директору нараховується заробітна плата відповідно до чинного законодавства України, виходячи з установленого директору відповідного тарифного розряду, але не менше, ніж це встановлено Єдиною  тарифною сіткою відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки  розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» (із змінами),  від 11 січня 2018 року №22 «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників»  (зі змінами), а також наказом Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ»,зареєстровано в Міністерствіюстиції України03 жовтня 2005 р.за № 1130/11410 (із змінами),з урахуванням фонду оплати працівідділу освіти.

Додатково, за наказом начальника відділу освіти Сквирської міської ради, у межах наявних коштів на оплату праці можуть виплачуватись надбавки, доплати та премії відповідно до чинного законодавства України.

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»

На посаду директора призначається особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, яка пройшла конкурсний відбір і визнана переможцем конкурсу.

Перелік документів, кінцевий строк і місце подання документів для участі в конкурсі

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають у визначений строк (особисто або уповноваженою згідно з довіреністю особою) за описом такі документи:

1) письмову заяву про участь уконкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

2) автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

3) копію паспорта громадянинаУкраїни;

4) копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

5) документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

6) копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної(науково-педагогічної)роботи не менше трьох років на день їх подання;

7) довідку про відсутність судимості;

8) довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

9) мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подавати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

 

Документи для участі у конкурсі приймаються в робочі дні з дати оголошення конкурсу з 09:00 години до 17:00 години до 31 травня 2021 року.

 

Документи для участі у конкурсі приймаються за адресою: м. Сквира, вул. Богачевського, 55, кабінет головного спеціаліста відділу освіти Сквирської міської ради МазурЛарисиМиколаївни.

Дата та місце початку конкурсного відбору, етапи його  проведення та тривалість

Дата та місце початку конкурсного відбору: 15-16 червня 2021 року, м. Сквира, вул. Богачевського, 28, Сквирська міська рада, мала зала, 3-й поверх.

Етапи проведення та тривалість конкурсного відбору:

І етап: - 15 червня 2021 року о 10:00 годині перевірка знання законодавствау сфері загальної середньої освіти, зокрема законів України «Про повну загальну середню освіту», «Про освіту»,  та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти (письмове тестування);

- перевірка професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання.

ІІ етап: - 16 червня 2021 року о 10:00 годині публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

ІІІ етап: - 18 червня 2021 року о 14:00 підведення підсумків конкурсного відборута визначення переможця.

 

Детально з Положенням про проведення конкурсу на посаду керівника закладу загалальної середньої освіти Сквирської міської ради Київської області можна ознайомитися на офіційному веб-сайті відділу освіти Сквирської міської ради http://skvyra.osv.org.ua) у розділі «Вакансії».

Прізвище та ім’я, номер телефону та адреса електронної пошти для довідок

Мазур Лариса Миколаївна

телефон: 5-25-75

skviravo@skviravo.gov.ua

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень