Інтерактивна школа сучасного керівника

Дата: 21.04.2021 13:57

21 квітня 2021 року Центром професійного розвитку педагогічних працівників проведене чергове заняття інтерактивної школи сучасного керівника на тему «Як легко скласти план роботи закладу загальної середньої освіти».

Учасниками заходу стали директори та заступники директорів закладів загальної середньої освіти Сквирської громади.

Під час онлайн консультування Любов Котяй, директор Центру, ознайомила з особливостями складання річного плану роботи закладу освіти згідно рекомендацій «Абетки для директора», з алгоритмом роботи при складанні плану та з примірною структурою плану.

Світлана Ніколаєнко, заступник директора Сквирського академічного ліцею, поділилася досвідом складання плану та своїми напрацюваннями з даного питання. Адже план роботи закладу освіти має допомагати кожному закладу підвищувати якість освіти і якість освітньої діяльності.