Майстер-клас Наталії Гальчинської

Дата: 06.04.2021 11:15

06 квітня 2021 року на базі центру професійного розвитку педагогічних працівників відбувся майстер-клас вчителя української мови та літератури Самгородоцького закладу загальної середньої освіти Наталії Гальчинської «Підвищення мовленнєвої культури учнів з використанням інноваційних методів на уроках української мови та літератури» у форматі онлайн.

Наталія Василівна наголосила, що формування культури мови – одна із нагальних проблем сьогодення, не лише філологічна, а й соціальна, оскільки вона в той чи інший спосіб пов’язана з різноманітними видами комунікації в сучасному світі.

Педагог розповіла про форми роботи, онлайн-ресурси, які вона використовує для того, щоб учні здобули навички правильно розмовляти й писати, точно висловлювати свої думки, активно використовувати мовні знання, грамотно застосовувати їх.

Модератор заходу Олена Кислюченко, в.о.консультанта.