Відділ освіти Сквирської міської ради

Розваги у дитячому садку

Дата: 01.04.2021 16:19
Кількість переглядів: 21

01.04.2021 року вихователь Денисюк А.В. і музичний керівник Бєлкіна В.М. провели з дітками середньої групи ЗДО №5 «Калинка» розвагу –сюрприз до Дня сміху «Сміхотунчик збирає друзів».

Ця розвага не потребувала попередньої підготовки дітей, готували її педагоги. Під час інтерактивної подорожі на повітряній кулі, поїзді, дорозі, галявині малята безпосередньо реагували на те, що відбувається, а вихователь майстерно і весело проводила їх крізь усі пригоди. У залі панувала радісна, весела атмосфера. Дітей заохочували до роздумів, взаємодій, руху,веселощів.

Веселий сміх – це запорука здоровя ! Нехай лунає повсюди сміх наших любих дітей.