Відбулася в онлайн-форматі нарада з керівниками закладів освіти

Дата: 31.03.2021 14:01

31 березня 2021 у відділі освіти Сквирської міської ради відбулася в онлайн-форматі нарада з керівниками закладів освіти. У ході наради було розглянуто важливі й актуальні питання:

1. Про стратегічні напрями функціонування системи освіти Сквирської територіальної громади у 2020/2021 роках.

Заболотний О.В., начальник відділу освіти

1. Про організацію профілактичної роботи з питань захисту дітей від негативних інформаційних впливів та деструктивної поведінки.

Котяй Л.В., директорка Сквирського центру професійного розвитку педагогічних працівників

1. Про проведення ДПА у формі ЗНО у 2021 році для випускників на закладів загальної середньої освіти Сквирської міської територіальної громади.

Барильченко О.В., головний спеціаліст відділу освіти

1. Про замовлення на виготовлення документів про здобуття базової середньої  освіти та повної загальної середньої освіти і підтвердження замовлень.

Барильченко О.В., головний спеціаліст відділу освіти

1. Про безпеку життєдіяльності учасників освітнього процесу під час весняних канікул.

Ткаченко С.Г., консультант центру професійного розвитку педагогічних працівників

1. Про трансформацію регіональної моделі позашкільної освіти дослідницько-експериментального напряму  в нових адміністративно-територіальних умовах.

Лубківська Л.В., директорка Сквирського центру дитячої  та юнацької творчості

1. Про підсумки ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України  у 2020/2021 навчальному році.

Лубківська Л.В., директорка Сквирського центру дитячої  та юнацької творчості

1. Про забезпечення конституційного права дітей на здобуття позашкільної освіти.

Лубківська Л.В., директорка Сквирського  центру дитячої  та юнацької творчості

1. Про організацію роботи органів учнівського самоврядування новоствореної територіальної громади.

Ніфоровська Г.І., заступник директора Сквирського центру дитячої  та юнацької творчості

1. Основні підходи щодо функціонування Сквирської дитячо-юнацької спортивної школи в об'єднаній територіальній громаді.

Польгун О.М., директор Сквирської дитячо-юнацької спортивної школи

1. Про проведення фізкультурно –оздоровчих та спортивно масових заходів у закладах освіти Сквирської територіальної громади.

Польгун О.М., директор Сквирської дитячо-юнацької спортивної школи

1. Про результати моніторингу стану дотримання санітарних норм на харчоблоках закладів освіти.

Добровольська З.М., технолог з організації дитячого харчування;

Заболотний О.В., начальник відділу освіти

1. Про результати моніторингу стану протипожежної безпеки в закладах освіти.

Решетар А.П., інженер з охорони праці;

1. Різне.