#dzura_2021 #Сквирський ЗЗСО I-IIIст. №3 ім. П.Тисьменецького

Дата: 27.03.2021 10:41

З нагоди Міжнародного дня птахів, з метою виховання учнів в дусі патріотизму проведено святкові заходи для учнів початкових класів, вихованців гуртка «Джура» (керівник вчитель поч. кл., ЗДВР Шульга С.О.).

Школярі взяли участь в іграх  «Вгадай пташку», «Зимуючі чи перелітні», «Чий голосок?»; відгадували загадки, кросворди, ребуси; ознайомилися з новими книгами про птахів; проглянули колекцію марок із зображенням пернатих. Члени рою «Піщанські козачата» розповіли про Червону книгу України, презентували новий Атлас природно-заповідного фонду Київської області, акцентували увагу на птахах  фауни Сквирщини. Повідомили про «2021- рік синиці чубатої». Присутні уявили себе орнітологами і прослідкували шлях до вирію і назад на Батьківщину,  озвучили цікаві факти про перелітних. Згадали народні традиції святкування прильоту птахів, закликали: «Журавлики-веселики, прилітайте!». За плідну працю всі учасники отримали солодкий подарунок-пташку.

Поки жити планета ця буде, поки світ ще в полоні краси, бережіть птахів, добрії люди. Хай чарують нас їх голоси.