КОЛЬОРОВИЙ ТИЖДЕНЬ

Дата: 27.03.2021 08:54

З 22 березня по 26 березня вихователі логопедичної групи Сквирського ЗДО №1 «Світанок» Ринтюк С.В. та Чернега Н.С. разом з дітлахами провели «Кольоровий тиждень».

Кожен день відповідав певному кольору (понеділок – жовтий, вівторок – синій, середа – фіолетовий, четвер – зелений, пятниця – червоний). Щодня малята приходили у одязі відповідно до кольору дня, приносили різнокольорові кульки та стрічки.

Протягом тижня вихованці закріплювали кольори виконуючи колективні роботи: сонечко з долоньками, капітошку з краплинками, фіалочки, ялиночки , сердечка.

Діти з позитивом та у гарному настрої відвідували дитячий садок, чекаючи, що нового принесе ще один кольоровий день.