Семінар–практикум для практичних психологів, соціальних педагогів

15 березня 2018 року на базі Сквирського РМК було проведено семінар–практикум для практичних психологів, соціальних педагогів на тему «Особливості здійснення соціально-психологічного супроводу в закладах освіти в сучасних умовах».

У ході проведення семінару були розглянуті та практично опрацьовані такі питання:

1.            Особливості психологічного супроводу дітей із сімей учасників АТО.

2.            Соціальний захист дітей, батьки яких мобілізовані та демобілізовані відповідно до Указу Президента України.

3.            Організація і зміст роботи працівників психологічної служби щодо підготовки дітей дошкільного віку до навчання в школі.

Семінар підготували та провели методисти РМК Кривда Н.І. і Левчук С.С. та практичний психолог-методист Сквирського ДНЗ №6 «Ромашка» Ярова Т.В.

Учасники семінару отримали електронні тематичні кейси з методичними матеріалами.