Заняття школи педагогічної майстерності старших вчителів Доліненко О.В. та Щур Л.П.

21 листопада 2017 року на базі Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбулося заняття школи педагогічної майстерності старших вчителів Доліненко О.В. та Щур Л.П.. «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках історії та правознавства».

У ході роботи вчитель Л.П. Щур ознайомила учасників з особливостями використання електронних освітніх ресурсів у основній та старшій  школі і готовності вчителя до реформування суспільствознавчих дисциплін.

Для слухачів ШПМ вчитель О.В. Доліненко провела урок у 10 класі з історії України на тему «І та ІІ Універсали Центральної Ради», під час якого застосовувалися  інтернет-ресурси.

Слухачі школи педагогічної майстерності одержали домашні завдання – підготувати план-конспект уроку, який сприяє формуванню історичних компетентностей учнів iз використанням ІКТ.

Атмосфера заходу була позитивною, творчою, спрямованою на реалізацію завдань Нової української школи.