Засідання школи педагогічної майстерності

Дата: 07.11.2019 16:51

07 листопада 2019 року відбулося засідання школи педагогічної майстерності вчителя-методиста Сквирського академічного ліцею Хомочкіної Віри Петрівни з теми: «Формування ключових компетентностей молодших школярів в умовах реалізації Державного стандарту початкової загальної освіти».

Віра Петрівна провела відкритий урок з інтегрованого курсу «Я досліджую світ» з теми: «Як зберегти те, що є?», на якому здійснювалась інтеграція природознавства, математики та основ здоров’я.

Мандруючи на жевжольоті в місто Соледар, діти добули омріяні кристали солі, порахували довжину сольової печери та, працюючи у групах, відшукали інформацію  про  користь та шкоду солі.

Під час уроку панувала атмосфера творчості, захоплення новизною.