Тренінг «Знай свої права»

Дата: 30.03.2018 16:51

29 березня 2018 року в рамках реалізації у Сквирському районі правопросвітницького проекту «Я маю право!» був проведений тренінг «Знай свої права» для учнів 7-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Захід проводився з метою надання правової освіти дітям, формування в них правової свідомості та культури, розширення знань про права дитини, підвищення зацікавленості молоді в питаннях з прав людини.

Юні учасники тренінгу виконали ряд практичних вправ, де застосовували набуті знання про права дитини, а саме: «Скарбниця прав дитини», «Збери фразу», «Займи позицію», «Я маю право… Тому я зобов’язаний…», колективна поема «Бути дитиною в Україні…», створення рекламного буклету «Щасливе дитинство».

Присутні отримали гарні враження від тренінгу та переконалися у тому, що кожен повинен знати свої права, вміти їх захищати та пам’ятати про свої обов’язки.