Школа педмайстерності Верещак А.Ф.

Дата: 20.02.2020 16:46

19 лютого 2020 року на базі Сквирського закладу дошкільної освіти №2 «Малятко» відбулося друге заняття районної школи педагогічної майстерності Верещак А.Ф. «Формування здорового способу життя дошкільників під час фізкультурно-оздоровчої роботи».

Алла Федорівна розповіла про інноваційні ідеї, які закладені у авторських програмах М.Єфименка «Театр фізичного виховання і оздоровлення дітей дошкільного та молодшого шкільного віку», «Казкова фізкультура». Основна спрямованість програм – це фізичний розвиток і загальне оздоровлення дітей з елементами профілактики рухових порушень.

Методист районного методичного кабінету Чернега Н.С. ознайомила присутніх з видами фізкультурних занять, їх структурою, способами організації дітей, методикою проведення та використання сучасних здоров’язбережувальних технологій.

Під час практичної частини Верещак А.Ф. запросила учасників переглянути комплекс вправ гігієнічної гімнастики після денного сну в середній групі «Веселі ведмежата» за методикою М. Єфименка.

По закінченню заходу методист районного методичного кабінету Чернега Н.С. підвела підсумки та ознайомила присутніх з методичними рекомендаціями.