А у вихованців Сквирського дитячого будинку "Надія" в оселі завжди життя веселе!!!!!

Дата: 08.11.2018 16:40

У Сквирському дитячому будинку «Надія» відбулися щорічні виховні та спортивні заходи.

Педагогічним колективом державного закладу організовано та проведено традиційне свято осені.

Діти заздалегідь готували музичні номери, тематичні вірші та сценівки, якими із радістю ділилися з оточуючими.

Чудовим доповненням виховного заходу стали смачні страви, власноруч приготовані дітьми.

Адміністрація закладу не лише дбає про естетичний, а й про фізичний розвиток вихованців.

Створений тематичний гурток «Футбол» під керівництвом тренера Зуєва Леоніда Володимировича, який із задоволенням відвідують всі хлопчики дитячого будинку.