День Гідності і Свободи

Дата: 23.11.2018 16:35

21 листопада 2018 року в Малолисовецькому НВК відзначили Всесвітній День Гідності та  День Гідності і Свободи в Україні.

Під час заходу згадали доленосні події ,коли мільйони  українців об'єднало прагнення правди та захисту гідності. Гості - Пірник Олександр Михайлович (пастор місцевої церкви) та Бобкова Наталія Василівна (завідуюча ФАПом) поділились із учнями власними історіями гідності.

Потім учні  та вчителі по-черзі розповідали  історії ,які вплинули на їхнє почуття гідності. І кожна історія була надзвичайно цікава ,повчальна та важлива.

На завершення усі діти написали листи – самим собі у майбутнє, в яких вони зазначили,що саме будуть робити протягом року,щоб розвинути чиєсь почуття гідності.

З учнями  1-4 класів та вихованцями дитячого садка в День Гідності та Свободи проведено бесіди,перегляд мультфільмів .

В шкільній бібліотеці бібліотекарем Карп’юк Г.К. проведено тематичну виставку.

Організувала та провела захід заступник директора з НВР Грищенко Г.І спільно із класними керівниками та вихователями : Пилютою Т.П., Бондарчук Ю.М., Карп’юк Г.К., Володимирчук Л.В., Ригун О.М.,Григоренко К.І., Парасюком А.С., Медчук І.Ю., Рудюк Н.І., Сидоренко Л.І., Дегіною Т.Л. та Коваль Т.М.

Педагогічний колектив щиро дякує пастору церкви Пірнику О.М. за допомогу у технічному забезпеченні заходу.