Марафон написання листів

22 листопада 2018 року учні Малолисовецького НВК під керівництвом заступника директора з НВР Грищенко Г.І. , взяли участь у марафоні написання листів від Amnesty International.

Діти 5-8 класів долучились до небайдужих людей ,які щорічно підписують петиції та пишуть мільйони листів на захист людей ,яких катували та яких ув'язнили за висловлення власних   поглядів. В своїх листах учні висловлювали  любов,захоплення і  підримку постраждалим та їх родинам: Геральдін Чакон, Еміру-Усеїну Куку,Гульзар Дуйшеновій,корінному народу Сегвер (Кенія),та рідним Катерини Гандзюк.

Щиро віримо в те,що наші листи солідарності і співчуття  зроблять добру справу на шляху до  звільнення та припинення переслідування активістів – борців за права людей!