Про особливості логопедичної роботи при дизартрії

Дата: 23.11.2017 16:28

23 листопада 2017 року на базі шкільного логопедичного пункту при Сквирській загальноосвітній школі № 1 відбулося районне методичне об'єднання вчителів-логопедів з теми «Особливості логопедичної роботи при дизартрії».

Відкрите заняття з дітьми, які мають стерту форму дизартрії, провела вчитель-логопед Грищенко Тамара Іванівна. Особливо корисним було заняття для новопризначених вчителів-логопедів, оскільки воно відобразило поетапну роботу з дітьми, які мають стерту форму дизартрії.

З методикою логопедичної роботи з дітьми старшого дошкільного віку зі стертою формою дизартрії присутніх познайомила Гуцало Н.Ю., вчитель-логопед Сквирського ДНЗ № 1.

Питання корекційно - логопедичної роботи з дошкільниками 5-7 років озвучила Марценківська І.А., вчитель-логопед Сквирського ДНЗ № 3.

Свій досвід роботи з сенсорного виховання дітей з дизартрією з застосуванням ігрових моментів представила Муштрук Т.В., вчитель-логопед ДНЗ № 1.

Учасники семінару обговорили питання співпраці вчителя-логопеда з асистентом вчителя, вихователем, вчителем, батьками в умовах інклюзивної освіти (Капітанюк Л.В., вчитель-логопед Сквирської загальноосвітньої школи № 3).

З новою літературою з логопедії ознайомила присутніх методист відділу освіти Кривда Н.І.

У ході семінару було вироблено методичні рекомендації щодо здійснення корекційно-логопедичної роботи з дизартриками.