Проводяться Тижні безпеки життєдіяльності у навчальних закладах

Дата: 08.11.2019 16:14

В наш час дуже важливо інформувати молоде покоління про те, як запобігти виникненню біди, як поводитись в екстремальних ситуаціях. В рамках Тижня безпеки життєдіяльності 08 листопада 2019 року представники ДСНС Сквирського РС провели з учнями 4А класу Сквирського академічного ліцею № 2  м. Сквира провели бесіди по дотриманню пожежної безпеки осінньо-зимовий період,  безпечної експлуатації електроприладів,  в побуті, в лісі, під час знаходження небезпечних знахідок, проведені заняття з вмінь застосовувати первинні засоби пожежогасіння, роз’яснено всю небезпеку гри із сірниками та використання електротехніки без нагляду батьків.  Школярі уважно слухали, а по закінченню бесіди задавали питання   щодо дій в різних ситуаціях. Діти поділилися з знаннями правил пожежної безпеки які здобули в школі, та розповіли як батьки проводять з ними бесіду на протипожежну тематику, вивчили номери екстрених служб, порядок дій при пожежі та інших надзвичайних ситуаціях. Також проведено вікторину між командами, створеними у класі, де учні отримали завдання :

• Вирізати та склеїти каски пожежників;
  • Склеїти частинки пожежного автомобіля та пожежного-рятувальника
  • вручено листівки з макетами паперових моделей пожежних автомобілів, які вони самостійно мали змогу вирізати, склеїти та залишити собі на згадку про візит рятувальників.

Марина  Денисенко, провідний інспектор Сквирського РС ГУ ДСНС