Сектор освіти Сквирської РДА

Добро творити може кожен

УСквирському НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.№5- ДНЗ» лідери учнівського самоврядування та члени команди «Молода Січ» організували та провели благодійну акцію «Діти- дітям»

 

Для нашої школи благодійність — це святе діло. Допомагати потрібно завжди. І не тільки тоді, коли хтось просить. У нашому розумінні благодійність — це не якийсь широкий жест. І справа навіть не в грошах. Допомагати потрібно навіть тоді, коли не маєш особливо чим поділитися, але  можеш підтримати добрим словом, дати гарну пораду, допомогти людині з роботою, врешті, поділитися останнім. Є таке поняття - людяність. Добро творити може кожен, але щоб повірити в силу добра, треба розпочати його творити самому.

    У пошуках багатства, слави та визнання ми іноді не помічаємо таких вічних цінностей, як дружба, кохання, довіра, чуйність. Але дуже важливо, щоб кожен із нас завжди пам’ятав, що необхідно виховати в собі людину добру , щедру, щиру. 

    Тому у Сквирському НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.№5- ДНЗ» лідери учнівського самоврядування та члени команди «Молода Січ» організували та провели благодійну акцію «Діти-дітям», в ході якої учні вчилися бути чуйними до чужого горя, приносячи одяг та іграшки для дітей, які цього потребують.

    Також у школі відбувся благодійний ярмарок, у якому взяли участь усі учасники навчально-виховного процесу. Ведучими на  ярмарку були учасники команди «Молода Січ» Войцехівський Олексій, Пашкевич Давид, Кремінська Вікторія, Петренко Анастасія, Дзюземов Олег, Семенченко Владислав, Борисенко Володимир, Петрівський Ігор. Вони ж є учасниками Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної гри "Сокл"

( «Джура»).

   За виручені кошти купили все необхідне, що потрібно дітям,  які перебувають на стаціонарному лікуванні в дитячому відділенні  Сквирської ЦРЛ.

    Дякуємо всім, хто долучився до проведення благодійного ярмарку та акції «Діти-дітям».

   Просимо небайдужих людей долучитись до цієї доброї справи.

 

Вихованці гуртка «Юні журналісти», керівник Дерій І.В.« повернутися до списку новин