Відділ освіти Сквирської міської ради

Заняття постійно діючого семінару

4 січня 2018 року в актовій залі Сквирського РЦДЮТ відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти Сквирської РДА відбулося заняття постійнодіючого семінару "Випускник Нової школи - особистість, патріот, інноватор" для заступників директорів з виховної роботизагальноосвітніх навчальних закладів, педагогів-організаторів, керівників музеїв, керівників краєзнавчих гуртків.

З вступним словом виступила Л.А.Корбут, завідуюча районним методичним кабінетом, яка наголосила на меті та завданнях семінару на тему «Реалізація пріоритетних напрямків національно-патріотичного виховання».

МайоркоІ.В. методист Сквирського РЦДЮТ, розповіла про стан та перспективи розвитку туристсько-краєзнавчого руху на Сквирщині.

У практичній частині семінару А.М.Бойко, керівник зразкового музею Сквирської ЗОШ №3, поділилася досвідом підготовки матеріалів для участі вобласному конкурсі «Юні екскурсоводи», а їївихованка Можарівська Ірина презентувала заочну екскурсію музеєм історії школи.

Діяльність громадських організацій, які працюють у сфері національно-патріотичного виховання презентувала Л.В.Котяй, методист РМК, наголосивши, що кінцевим результатом взаємодії школи та громадських організацій є досягнення мети, яка стоїть нині перед всім громадянським суспільством – виховання свідомих патріотів.

Педагоги ознайомилися з Положенням про проведення І (районного)етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2017-2018 н.р. та обговорили організацію та особливості проведення конкурсних змагань та випробувань.

Гайдучок О.О., керівник постійно діючого семінару, проаналізувала результати моніторингу матеріалів розділу «Національно-патріотичне виховання», розміщених на офіційних сайтах навчальних закладів.

Учасники семінару визначили, що реалізуючи пріоритетні напрямки національно-патріотичного виховання, потрібно так побудувати виховну діяльність, щоб сама її організація, приклади авторитетних наставників-учителів, шкільне середовище виховували дітей у дусі патріотизму, глибокого розуміння історії свого народу, національної ідентичності, самобутності.

 

 « повернутися до списку новин