Реалізація правопросвітницького проекту «Я маю право»

Дата: 02.11.2018 16:12

З метою виконання плану заходів щодо реалізації у Сквирському районі право просвітницького проекту «Я маю право», 02 листопада 2018 року на базі Сквирського інклюзивно-ресурсного центру відбувся круглий стіл з теми «Нормативно-правовий захист дітей з особливими освітніми потребами в Україні».

Учасниками круглого столу були асистенти вчителів інклюзивних класів та корекційні педагоги.

У заході взяли участь 26 педагогів із 8 шкіл району, де організоване інклюзивне навчання.

У ході круглого столу були обговорені нормативні документи, якими мають керуватися педагогічні працівники в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами у 2018/2019 н.р.

Серед розглянутих питань такі: про реалізацію Закону України «Про освіту» та Концепції «Нова українська школа» щодо впровадження інклюзивного навчання, про особливості навчально-виховного процесу з дітьми з особливими освітніми потребами та його корекційну спрямованість,про програми, за якими навчаються діти в інклюзивних класах у 2018/2019 н.р., про зміни до Порядку організації інклюзивного навчання, про тривалість уроків для учнів з особливими освітніми потребами, про оцінювання навчальних досягнень особливих дітей, про вимоги до організації та супроводу освітнього процесу в ЗЗСО з інклюзивним навчанням у 2018-2019 н.р.

Захід спряв підвищенню результативності, досягненню позитивного результату в роботі асистентів вчителів та корекційних педагогів з дітьми з особливими освітніми потребами.