Зустріч з рятувуальниками

Дата: 08.02.2018 16:06

08 лютого 2018 року в рамках акції  "Запобігти! Врятувати! Допомогти!" до рятувальників 7-ДПРЧ м. Сквира, завітали учні Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Рятувальники ознайомили дітей з Приладами РХБЗ, а саме: Дозиметр-радіометр МКС-1Е та Індивідуальний дозиметр ДКГ-21, діти мали змогу самостійно виміряти рівень радіації.

Проте, звісно, найбільшу цікавість дітей, і вчителів, викликало пожежно-рятувальне обладнання, спорядження та техніка.

Під час екскурсії фахівці ДСНС розповіли дітям, як потрібно діяти у випадку виникнення надзвичайної ситуації, та, що робити для її запобігання. Особливу увагу рятувальники звернули на небезпеку знаходження невідомих предметів, пояснивши, що чіпати незнайомі  предмети небезпечно, оскільки вони можуть містити вибухові речовини.

Також рятувальники розповіли про небезпеки, які чатують взимку.