Стратегічна сесія «Нова українська школа – школа успіху».

Дата: 05.07.2018 16:06

05 липня 2018 року у районному методичному кабінеті відділу освіти Сквирської райдержадміністрації відбулася стратегічна сесія «Нова українська школа – школа успіху».

На зібранні були присутні педагогічні працівники, керівники закладів середньої освіти.

У роботі сесії взяла участь Ревуцька Наталія Миколаївна, методист Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів.

Начальник відділу освіти Олександр Вікторович Заболотний підвів підсумки діяльності закладів освіти району щодо упровадження Концепції «Нова українська школа» у 2017/2018 навчальному році та означив чергові кроки реформування освітньої галузі.

Завідувач районним методичним кабінетом Людмила Анатоліївна Корбут акцентувала увагу на професійний розвиток управлінців та педагогів в умовах впровадження нової української школи.

Другу частину сесії провела сертифікований тренер з підготовки педагогів до роботи за концепцією «Нова українська школа» - Придатко Любов Сергіївна, методист РМК.

Зустріч пройшла в атмосфері співпраці й педагогічної творчості.