Вчимося читати за методикою Л.В.Шелестової

Дата: 22.04.2019 16:06

22.04.2019 року в Cквирському  ДНЗ №5 «Калинка» відбувся колективний перегляд інтегрованого розвивального заняття в середній групі яке провела    вихователь  Євтюхіна О.А.

Згідно з Базовим компонентом дошкільної освіти, навчання читання не є обов'язковим для дітей дошкільного віку. Однак, за бажанням дитини, батьки і вихователі можуть навчати дитину читати уже в дошкільному віці.

Посібник Л.В.Шелестової «Вчимося читати» – незвичайна книга, за допомогою якого вихователь Євтюхіна О.А. легко, без перевантаження вчить дітей читати.   Дошкільнята виконували пропоновані в книзі ігрові завдання, розширювали знання про навколишній світ, розвивали логічне мислення, збагачували словниковий запас, удосконалювали навички різних видів діяльності (малювання, ліплення,  конструювання ). Для вивчення однієї букви вихователь планує  5 — 6 завдань із використанням різних видів діяльності, із залученням ілюстративного та природного матеріалу.

Діти отримати задоволення та насолоду від виконання різних завдань, доступних і цікавих для них.