Заходи до Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні 1932-1933 років

У Великополовецькому НВК пройшли жалобні заходи до Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні 1932-1933 років.

24 листопада 2017 р. педагогом-організатором було проведено урок-реквієм «Пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років». Учні школи переглянули відеоспогади очевидців голодоморів, архівні матеріали того часу, які тривалий період не оприлюднювались. У шкільній бібліотеці  діяла виставка «Низько схиляємо голову».

Також було проведено акцію «Запали свічку» та було вшановано пам'ять загиблих хвилиною мовчання. В цю мить кожен школяр замислився про той непереборний жах, який охоплює людину в момент, коли дитина просить у матері їсти, а навіть малесенького шматочка хліба немає, про нестерпний біль від втрати рідних...