Засідання школи педагогічної майстерності

Дата: 24.11.2017 16:01

24 листопада на базі НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.» відбулося засідання школи педагогічної майстерності вчителів-методистів Боговик О.П., Юхимчак Н.А. та Придатко Л.С. з теми «Розвиток творчих здібностей молодших школярів засобами інноваційних технологій».

Досвідчені педагоги провели відкриті уроки, на яких продемонстрували шляхи формування творчих здібностей молодших школярів із використання сучасних засобів навчання.

Боговик О.П. провела фрагмент розробленого нею тематичного дня «Загадковий світ рослин», зокрема показала колегам урок з природознавства з теми «Різноманітність рослин» та поділилася досвідом планування тематичних днів.

Юхимчак Н.А. та Придатко Л.С. на уроках розвитку зв’язного мовлення запропонували увазі присутніх форми і методи роботи, що сприяють формуванню ключових компетентностей молодших школярів.

Слухачі школи педагогічної майстерності одержали домашнє завдання підготуватись до наступного засідання, розробивши  розробку інтегрованого уроку.