11 листопада - Міжнародний день енергозбереження!

Дата: 10.11.2017 15:59

09 листопада 2017 року  вихователь Сквирського ДНЗ №6 «Ромашка» Кожевна Ольга Степанівна провела заняття з вихованцями старшої групи «Ягідка» на тему «Подорож по країні Енергозбереження».

У ході заняття педагог привернула увагу дітей до проблеми використання енергії, економії енергії та енергоресурсів.Дошкільники не отримували готових знань, а мали можливість спостерігати, аналізувати, робити висновки, відкривати нове і цікаве.  Діти отримали первинні знання  з економії енергоресурсів.Обов’язковою умовою на занятті було переважання позитивних емоцій та уміння висловити своє розуміння вирішення такої важливої проблеми. Адже енергозбереження – справа для всіх, користь - для кожного !