ДЖУРА 2019

Дата: 11.01.2019 15:56

10 січня 2019 року на базі Сквирського центру дитячої та юнацької творчості відбулося навчально-методичне консультування педагогів, відповідальних за підготовку роїв до участі у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура») на тему «Військово-патріотичне виховання у контексті положень Нової української школи».

На засіданні І.Майорко, методист Сквирського РЦДЮТ та Л.Котяй, методист РМК відділу освіти Сквирської РДА розглянули з педагогами наступні питання:

• Про Постанову Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2018 № 845 «Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»);
  • Про створення та форми діяльності куренів;
  • Про проведення Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (молодша та середня вікові групи);
  • Про підготовку роїв до конкурсу звітів «Добре діло».

Педагоги ознайомилися з нормативно-правовими та методичними засади розвитку Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), зокрема, що у 2018-2019 навчальному році проведення гри регламентується наказом МОН від 04.09.2018 №966 «Про проведення у 2018-2019 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та іншими розпорядчими документами МОН, Головного штабу та Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді.

Також обговорювалося питання розвитку Гри «Сокіл» («Джура») та як успішно реалізовувати цілі та завдання гри у закладах загальної середньої освіти району.