В рамках Тижня безпеки життєдіяльності

Дата: 20.11.2019 15:55

В рамках Тижня безпеки життєдіяльності рятувальники Сквирщини провели з учнями Горобіївського НВК  провели бесіди по дотриманню пожежної безпеки осінньо-зимовий період,  безпечної експлуатації електроприладів,  в побуті, під час знаходження небезпечних знахідок, проведені заняття з вмінь застосовувати первинні засоби пожежогасіння, роз’яснено всю небезпеку гри із сірниками та використання електротехніки без нагляду батьків.

Діти поділилися з знаннями правил пожежної безпеки які здобули в школі, та розповіли як батьки проводять з ними бесіду на протипожежну тематику, вивчили номери екстрених служб, порядок дій при пожежі та інших надзвичайних ситуаціях, вручено листівки на тему безпеки в осінньо-зимовий період та безпечної експлуатації електроприладів. Також з метою популяризації навчальних закладів ДСНС України та професії рятувальника випускникам школи була надана інформація про умови вступу до навчального закладу. Акцентувалася увага на наданні освіти європейського зразка, комфортних умовах проживання, якісному харчуванню, безкоштовному медичному обслуговуванню, а по закінченню ВНЗ обов’язкове працевлаштування.

Марина  Денисенко, провідний інспектор Сквирського РС ГУ ДСНС