Міжнародний день числа "ПІ"

14 березня любителі математики всього світу святкують Міжнародний день числа "ПІ", незвичайне та най математичніше свято.  А, оскільки немає жодної сфери нашого життя, яка б не застосовувала математичні знання, учні Сквирської ЗОШ №3 теж сьогодні віддали  шану цій великій і прекрасній науці, відзначивши день числа "ПІ".

Цьогоріч учні 11-А класу з профільним вивченням математики (учитель Лисюк А.В.) завітали у  8-А клас з поглибленим вивченням математики (учитель Реїнт Є.Б.). Одинадцятикласники  познайомили учнів з цікавими фактами про число пі,  провели тест-вікторину та гру "Хто точніше" зі знання історії математики.

Сподіваємося, що, можливо, хтось із наших учнів   у майбутньому відкриє нову невідому сторінку в історії цього незвичайного  й загадкового числа!  З Днем π!