ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

06 листопада 2017 року розпочала свою роботупізнавально-ігрова платформа, присвячена Дню української писемності та мови. Це свято відзначають в Україні 9 листопада. Воно є одним з наймолодших державних свят, якому в цьому році виповнюється 20 років.

У міських школах, Центрі творчості шанувальники української мови мали змогу проявити свої знання, здібності, творчість, фантазію, креативність та прагнення у досягненні спільної мети у таких пізнавальних заходах:

•          літературний колаж «Нехай же лине мова солов’їна», для учнів 3-5 класів;
  •          інформдосьє «Прикрась життя українською», для учнів 4-7 класів;
  •          мовна година «Збагати себе», для вихованців гуртків Центру творчості;
  •          поетична карусель «Відродися, моя мово, щоб звучала в серці знову», для учнів 2-11 класів;
  •          інтерактивний марафон «Це – наше, і це – твоє!» для учнів 2-х класів.

Жваву цікавість, захоплення, позитивні емоції викликали організовані заходи.  Задоволення отримали діти від творчої атмосфери спілкування зі своїми вчителями.