Семінар-практикум з елементами тренінгу для вчителів 2-3 класів

Дата: 03.01.2018 15:54

03 січня 2018 року на базі Сквирського НВК відбувся семінар-практикум з елементами тренінгу для вчителів 2-3 класів із теми «Використання електронних ігрових ресурсів як один із сучасних засобів активізації навчально-пізнавальної діяльності молодших школярів».

Стрімкий розвиток інформаційно-комунікаційних технологій призвів до того, що сучасному педагогу вже недостатньо мати компетентності, спрямовані на використання традиційних технологій навчання, а необхідно знати й оптимально використовувати можливості Інтернету для професійної діяльності. Тому увагу учасників семінару було сконцентровано на джерелах навчально-методичних матеріалів для вчителя, зокрема електронних платформах.

Тренінг, проведений учителем початкових класів Сквирського НВК Черкасенко Н.Г., сприяв усвідомленню педагогами необхідності самовдосконалення, підвищення свого професійного рівня через оволодіння новими знаннями по використанню електронних ігрових освітніх ресурсів у рамках впровадження Нової української школи.