День пам'яті та примирення

Дата: 08.05.2018 15:51

07 травня 2018 року у Сквирському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №4 –дитячий садок»  відбувся загальношкільний мітинг-реквієм присвячений 73-ій річниці перемоги у Другій Світовій війні. Усі присутні вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання. Учні школи поклали квіти до Вічного Вогню на Меморіалі Слави та відвідали і привітали ветеранів.

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. Цей день залишиться для нас завжди затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже нелегко в ті воєнні літа і яким найважче сьогодні. У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило дожити до світлого Дня Перемоги.