Відділ освіти Сквирської міської ради

Тренінг для працівників психологічної служби

03 та 04 жовтня 2017 року районним методичним кабінетом на базі Сквирського ліцею проведено тренінг для працівників психологічної служби з питання створення інклюзивно-безпечного середовища для соціалізації школярів і дошкільників у навчальних закладах.

 

Учасники знайомилися з методами «Лялька-персона» та «Кола спілкування». Ці методики допомагають спеціалістам навчити дітей проживати складні ситуації, опиратись на власні ресурси та ресурси однолітків.

Для проведення тренінгу була запрошена тренер соціальних проектів, аспірант інституту спеціальної педагогіки Некраш Людмила Миколаївна.

Продемонстровані методики надихнули фахівців долати стереотипи і упередження, які лежать в основі стигматизації, виключення з дитячого колективу та дискримінації.

Дякуємо сайту Всеукраїнському фонду «Крок за кроком» за вільний доступ до методичного посібника для тренерів і педагогів «Ляльки з особистими історіями (ляльки-персони): методика соціального та психологічного розвитку дитини».« повернутися до списку новин