Всеукраїнський Фестиваль Дружин юних пожежних

Щороку в нашій державі проходить Всеукраїнський Фестиваль Дружин юних пожежних серед учнів  шкіл всієї України.

Завданням фестивалю є залучення школярів до участі у роботі з вивчення правил безпеки життєдіяльності та їх пропаганди серед населення; розкриття творчих здібностей, організації змістовного дозвілля молоді, виховання у дітей культури поводження з вогнем, засвоєння дітьми правил пожежної безпеки та виховання у них зацікавленості професією пожежного – рятувальника.

Цього року на обласний тур фестивалю сформована команда Буківського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок»  «Teenagers»». Склад команди переможця : Русяк Наталія, Гіптенко Владислава, Кобернюк Владислав, Павлівський Ярослав, Кирильчук Юрій, Кузнєцова Ольга, керівник команди Покропивна Тетяна Миколаївна.

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області