Сектор освіти Сквирської РДА

Максим Тадейович Рильський – віхи пам'яті

26 квітня 2018 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти Сквирської РДА було проведено зустріч за круглим столом із внуком Максима Рильського Максимом Георгійовичем.

 

У своїй творчості Максим Тадейович оспівав улюблений край, ту землю, на якій народився і на якій жив. Рідними для нього були не лише Романівка і Київ, а й сквирська земля. Наше місто мало у житті письменника важливе значення. Розцвітає поетичне слово, пробуджене на Сквирщині М.Т.Рильським, і до сьогодні. Великим життєлюбом і полум’яним поетом був Максим Тадейович. Безсмертне слово нашого земляка буде вічно жити в серцях сквирян.

У заході взяли участь Цимбалюк Василь Іванович, заслужений вчитель України, кандидат педагогічних наук, Плівачук Катерина Володимирівна, заслужений вчитель України, кандидат педагогічних наук, доцент; лауреат поетичного вернісажу «Троянди й виноград» Іванна Володимирівна Ярмульська, учитель НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІІ ст.», методист районного методичного кабінету Тетяна Григорівна Максимець та учні загальноосвітніх навчальних закладів.

Також було проведено церемонію нагородження учнів-переможців конкурсу декламаторів і лауреатів ліцейної премії в галузі етнології та фольклористики ім. Тадея та Максима Рильських.

 

 

 

 « повернутися до списку новин