Зустріч птахів

Дата: 02.04.2018 15:37

Учні Самгородоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь у акції до Міжнародного дня зустрічі птахів.

Педагог-організатор Шептицька С.М. підготувала та провела  свято «Швидше прилітайте, весну закликайте!» для учнів 1-7 класів. У процесі підготовки свята учні розширили і закріпили знання про птахів, їх поведінку і життя, про роль і місце в природі, про значення в житті людини і в природі; ознайомилися з правилами поведінки в природі, вчилися аналізуватинаслідки своїх дій; розширили коло знань про звичаї і обряди українського народу.

На кінець свята учні при допомозі обслуговуючих працівників розмістили шпаківні на території школи.

Заступник директора з виховної роботи Булгаченко Людмила.