Секційне засідання вчителів фізики

Дата: 30.10.2018 15:34

30 жовтня 2018 року на базі НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» відбулося секційне засідання вчителів фізики за планом:

Теоретичний блок:

1. Критерії поняття ідеальний вчитель.
  2. Формування творчого мислення та активізації пізнавальних інтересів школярів.

Практичний блок:

1. Презентація уроку-телепередачі “Розвиток ядерної енергетики в Україні. Екологічні проблеми ядерної енергетики”. (Чех Олександра, учениця 10 класу)
  2. Представлення проекту «Експериментальне дослідження коливань гойдалки» Всеукраїнського конкурсу з цифрових вимірювань у шкільній освіті «Юний Ейнштейн-2017» (Гаврищук Таїсія, учениця 10 класу, переможець Конкурсу)
  3. Презентація авторського проекту «Кольорова фізика» переможцями Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Дослідник» у номінації  “Технік”. (Васківська Марія, Бучок Дана, учениці 8 класу)
  4. Демонстрація дослідів-фокусів з авторського проекту «Фізика дивовижного» переможцями Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Дослідник» у номінації  “Технік”. (Заруднюк Арсеній, Тесельський Іван, учні 7 класу)

Секційне засідання провела вчитель фізики Сквирського ліцею Гетьман Ірина Володимирівна.