Семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів

Дата: 03.01.2020 15:33

03 січня 2020 року на базі Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій «Перспектива» відбувся семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів на тему «Виховна система школи: педагогічні ідеї для розвитку», який провела Любов Котяй, методист РМК.

У першій частині семінару педагоги ділилися досвідом роботи. Творчо та креативно підійшли до висвітлення своїх тем:

• Світлана Сотніченко, заступник директора та Світлана Стовбецька, педагог-організатор Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій «Перспектива» розповіли та провели цікаві вправи з теми «Креативність особистості як фактор інноваційного розвитку учнівської молоді. 10 лайфхаків для формування творчої та креативної особистості»;
  • Богдана Смолій, заступник директора Камяногребельського НВК, розповіла про «Креатив в освітньому процесі: від ідеї до втілення. 5 правил креативного вчителя» та провела вправи «А що якби…», «Два кола»;
  • Людмила Булгаченко, заступник директора Самгородоцької ЗОШ, розповіла про «Учнівське самоврядування у закладі освіти: як не перетворити на формальність діяльність органу. Дієві поради з організації учнівського самоврядування у школі»;
  • Тетяна Покропивна, заступник директора Буківського НВК, презентувала досвід роботи з теми «Файноквест, файнофест та інші інтерактивно-розважальні заходи з учнівською молоддю. Дієві поради як організувати та провести фестиваль-ярмарок у школі»;
  • Олександра Гайдучок, заступник директора Сквирського НВО, розповіла та дала поради як провести незабутнє загальношкільне свято.

Другу частину семінару розпочала Олена Кучанська, заступник директора Сквирського Центру творчості, із виступу на тему «ТОП 8 майстерок з виготовленняпоробок: яскраво, творчо, пізнавально». Потім для всіх присутніх керівники гуртків Центру творчості Галина Рибак, Надія Равва, Надія Хорт, Христина Дучкова, Оксана Дубініна, Наталія Яцюк, Олена Бірючева, Маріана Сопіженкопровели новорічно-різдвяні майстер-класи, після яких кожен присутній отримав власноруч виготовлений новорічний сувенір.

На завершення педагоги взяли участь у мандариновому фесті та отримали різдвяні смаколики. Завершився семінар порадами для збереження професійної мотивації, новорічними побажаннями та складанням творчих планів на 2020 рік.