Заходи, які пройшли під знаком єднання українського народу

Дата: 22.01.2020 15:33

22 січня 2020 року в Самгородоцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбулися заходи, які пройшли під знаком єднання українського народу та під загальним гаслом «Єдина і неподільна Україна».

Педагоги - організатори Булгаченко Н.А., Шептицька С.М. провели гру-вікторину «До Дня Соборності України» для учнів 5-7 класів. З  учнями початкової школи подорожували потягом «Я люблю Україну». Класними керівниками  1-11 класів проведені тематичні виховні години та переглянуто відеоролики «Акт злуки УНР та ЗУНР», «Акт злуки. Історична правда». Бібліотекар Свистун В.А. підготувала виставку книг  «22 січня – День Соборності України». Яскравими фарбами замайоріли творчі роботи юних «художників».

Хочеться ще раз наголосити, що єдність українців, незалежно від регіону їх проживання – на Заході чи Сході, на Півдні чи на Півночі або у Центрі України – це сила українців. Тільки коли ми об’єднані – ми можемо протистояти будь-якому ворогові: внутрішньому чи зовнішньому.