Виховна бесіда

21 березня 2018 року в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» рятувальники  Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області провели навчально-виховну бесіду з вихованцями Самгородоцького  дошкільного навчального закладу  «Сонечко».

Дітям  розповіли про правила безпечної поведінки та дотримання правил пожежної безпеки в побуті, небезпеку використання таких предметів, як сірники та петарди, про небезпеку вибухо-небезпечних та невідомих предметів, звернено  увагу на правила поведінки дітей  на льоду.

Вихованцям садочку нагадали телефони екстрених служб та вручили відповідні тематичні пам’ятки та інформаційні листівки з питань безпеки.

Також працівники ДСНС разом з дітьми зробили паперові моделі пожежних автомобілів.

Діти були в захваті від зустрічі з рятувальниками.

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області