Сектор освіти Сквирської РДА

Семінар-практикум учителів 1-х класів

19 жовтня 2017 року відбувся семінар-практикум учителів 1-х класів з теми: «Сучасні тенденції удосконалення процесу навчання першокласників в умовах модернізації та реформування початкової освіти».

Методист районного методичного кабінету Придатко Л.С. у виступі-презентації  закцентувала увагу вчителів  на головному завданні реформування освіти – організації навчального процесу, який зорієнтований на розвиток особистості кожного учня,  на формування в   дитини вміння і бажання самостійно навчатися, щоб потім самостійно та творчо працювати і жити.

Досвідом роботи з цього питання поділилася вчитель початкових класів Шамраївського НВК Ярошенко Н.Г., яка працює за дослідно-експериментальною програмою регіонального рівня «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

Наприкінці семінару відбулась дискусія, в ході якої учасники обмінялись набутим досвідом, думками.« повернутися до списку новин