Про Всеукраїнські учнівські Інтернет-олімпіади

Дата: 26.06.2019 15:30

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 23 травня 2019 року № 712 «Про проведення Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки, інформатики, інформаційних технологій у 2019/2020 навчальному році»» проводяться Інтернет-олімпіади:

з математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки на базі Комунального закладу вищої освіти «Академія неперервної освіти Одеської обласної ради»;

з інформатики на базі Комунального закладу «Фізико-математична гімназія №17 Вінницької міської ради»;

з інформаційних технологій на базі Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Просимо сприяти участі учнів навчальних закладів області у Всеукраїнських Інтернет-змаганнях.