Вистава «Безпека життєдіяльності дитини»

Дата: 28.11.2017 15:28

28 листопада 2017 року у відбулася вистава «Безпека життєдіяльності дитини», яку презентувала Житомирська обласна філармонія.

У музикально-пізнавальному шоу від феї Вінкс та її друзів узяли участь дошкільнята й учні молодших класів загальноосвітніх навчальних закладів

м. Сквири, Тхорівського НВК, Кривошиїнського НВО, Пустоварівського НВК, Шамраївського НВК.

Діти дізналися про правила безпечної поведінки на вулиці, про знаки світлофора, правила пожежної безпеки, про значення вітамінів та їх корисні властивості для здоров'я.

Адже на сьогоднішній день вміння практично діяти в екстремальних ситуаціях є досить актуальним питанням як для особистої, так і колективної безпеки.

Дитина, її життя і здоров'я - найвища цінність держави. Тож захистити її від можливих небезпек і навчити бережно взаємодіяти з довкіллям - одне з завдань

акторів Житомирської обласної філармонії.