Засідання РМО вчителів природничих дисциплін

Дата: 18.10.2017 15:28

18 жовтня 2017 року на базі НВК «Сквирський ліцей- ЗОШ І-ІІ ст.» відбулося засідання РМО вчителів природничих дисциплін з теми «Формування природничих компетентностей учнів на уроках  географії, біології та хімії».

Методист районного методичного кабінету Химчук Тетяна Олександрівна ознайомила педагогів із основними положеннями освітньої реформи, розповіла про необхідні  вміння  випускників 2030 року. Учасники семінару обговорили відеоролик  про систему освіти в японській школі та познайомились з досвідом  найкращого вчителя України Пауля Пшеничка.

Вчителі з географії, біології та хімії Тетьора Тамара Петрівна, Сопіженко Інна Петрівна та Гузь Валентина Валеріївна поділились своїм досвідом з формування природничих компетентностей, застосовуючи різноманітні інноваційні технології навчання.