Сектор освіти Сквирської РДА

Навчання з цивільного захисту

24 жовтня 2019 року у Сквирському ЗДО №6 «Ромашка» з метою відпрацювання порядку дій в умовах надзвичайних ситуацій, за участю виконуючої обов’язки голови райдержадміністрації О.В. Славінської, начальника відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства Сквирської райдержадміністрації М.С.Ворушила, начальника відділу освіти Сквирської райдержадміністрації О.В.Заболотного, працівників ДСНС проведено навчальну евакуацію.

       Після оголошення вводної ситуації, яка передбачала виникнення пожежі на харчоблоці, пролунали три тривожні дзвінки. Вони сповістили персонал і вихованців закладу про виникнення надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації працівників закладу та дітей.

Своєчасна евакуація малят із приміщення садочка при виникненні надзвичайної ситуації є першочерговим завданням. Подібні тренування дають можливість своєчасно скоординувати дії як працівників ЗДО, так і рятувальників щодо вжиття заходів із евакуації та успішного проведення аварійно-рятувальних операцій.

Було проведено оперативну нараду з керівниками дошкільних закладів освіти міста Сквира Київської області.

 « повернутися до списку новин